Doğa Residence Otel Ankara

Doğa Residence Otel Ankara

15 Temmuz 2012 ‐ adminPosted by ‐ Under: Ankara Kızılay Otelleri

0

Sauna, fin hamamı, Türk hamamı, fitness merkezi bulunmaktadır.

Masaj, kuaför, güzellik salonu, çamaşırhane, kuru temizleme bulunmaktadır.

Profesyonel ve güleryüzlü kadrosuyla, konuklarının büyük bir aile oluşturduğu otelde, konfor ve huzurun bulunduğu zamanlar yaratılmıştır.

3 deluxe oda, (jakuzi ve compact duş), 1 connecting oda, 1 suit oda, 39 standart odası bulunmaktadır.Ayrıca tüm odalarda ve banyoda direkt telefon, internet bağlantısı, digitürk yayını, müzik air-condion, mini bar, saç kurutma makinası, elektronik güvenlik kasası, sadece oda sahibinin kullanabildiği oda giriş kartları, çamaşır kuru temizleme ve 24 saat oda servisi hizmeti bulunmaktadır.

Doğa Residence Otel Ankara Türk hamamı, Fin hamamı, sauna, masaj, güzellik ve sağlık merkezi, fitness merkezi gibi aktivitelere sahiptir.

Farklı amaçlara yönelik kullanım için tasarlanmış toplantı salonlarında iş ve özel organizasyonlarınız için her türlü detay düşünülmüştür. Yüksek teknoloji donanımlı 18 kişiden 375 kişiye kadar hizmet verebilen salonlarda toplantılarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür.Over-head projector projection screen, white-board slide-projector, flipchart, barcovision, ses sistemi, mikrofon video player, Dvd Player, televizyon, fax, ışık sistemi ve simultane sistemleri toplantı, seminer ve konferanslarınız için hazırlanmıştır.

Otel Doğa Residence Ankara Şehir Merkezinde, Esenboğa Havaalanı 28 km, Kapadokya 230 km, Abant 200 km, Mesafede yer almaktadır.

Doğa Residence Otel’in çalışma sistemi oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, kahvaltı salonu, pastane, kafeterya, lobi bar, teras bar, vitamin bar. 1 açık restoran 90 kişilik, 1 kapalı restoran 75 kişilik, 2 balo salonu restoran 500 kişilik olup Restoranında Türk Mutfağı, Fransız Mutfağı ve Dünya mutfağının kusursuz servisi ile müşterilerine unutulmaz anlar yaşatıp özel günler sunmaktadır.

Have your say